Liczba postów: 426
Liczba wątków: 11
Dołączył: 03.2006
Reputacja:
0
echhh za mlodzi jestesmy :]
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Liczba postów: 426
Liczba wątków: 11
Dołączył: 03.2006
Reputacja:
0
Antychryst napisał(a):Czemu? Smile
Czyżby? :wink:
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman