To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Nasze pożegnania - Chamenei
#1
Chamenei nie żyje. Nie powinienienem tak pisać, bo to jednak człowiek, ale był to kawał skurwysyna, który terroryzował Iran.
Kto teraz przejmie władzę i czy Iran będzie krajem bez dyktatury. Czy syn szacha będzie rządził na chwilę? Zobaczymy.

Wenezuela, Iran. Jak w innych atakach nie popierałem USRańców, tak tu ich popieram.
USA - teraz czas na innego skurwysyna - Putina, ale wy tego nie zrobicie, bo cierpicie na jakąś irracjonalną miłość do Rosji.
"Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Ślady na piasku i kręgi na wodzie". L. Staff
Odpowiedz
#2
Zabicie Chamanejego niewiele zmieni, tak jak zabicie Putina. To pierwsze calkowicie bezsensowne, bo ze skurwysyna zrobilo meczennika.
Odpowiedz
#3
A w miejsce Putina ruskie wybiorą sobie nowego albo jeszcze gorszego. Taka mentalność.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości