21.12.2025, 10:47
Jestem za eutanazją. Uważam, że gdy już nie pomagają żadne środki przeciwbólowe, a człowiek nie chce się męczyć, to normalne ludzkie, humanitarne prawo powinno dopuszczać taką możliwość - zwierzęta usypiamy, a odmawiamy tego prawa ludziom? Dlaczego? Motywujemy to, jakoby człowiek miał jakieś większe znaczenie w świecie przyrody, a tymczasem przecież i my jesteśmy zwierzętami.
Zatem eutanazja dla wszystkich chętnych
Zatem eutanazja dla wszystkich chętnych
"Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Ślady na piasku i kręgi na wodzie". L. Staff
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Ślady na piasku i kręgi na wodzie". L. Staff

