07.05.2026, 14:10
(07.05.2026, 08:26)bombom napisał(a):(06.05.2026, 21:26)lumberjack napisał(a): Nie ma bezrobocia. Ludzie po prostu na czarno robią.
Tylko że w 25 roku grupowe zwolnienia były najwyższe od lat. Prawie 100 tyś.
Cytat:W ostatnim kwartale 2025 r. polskie przedsiębiorstwa zlikwidowały o niemal 14 proc. mniej miejsc pracy niż rok wcześniej. W całym minionym roku likwidacji było najmniej od co najmniej 2009 r., a i to w dużej mierze nie były zwolnienia, tylko etaty osób, które przeszły na emeryturę
https://www.money.pl/praca/rynek-pracown...7920a.html
Czy mógłbyś zatem przedstawić dane na temat ilości zwolnień grupowych w latach 2015-2025?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"

