31.05.2026, 02:06
Przyzwyczajeni do dobrobytu. Drożyzna to jest dopiero w takim DRK czy na Kubie. Z odmiennych powodów.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
NN
