![]() |
|
RHCP - Wersja do druku +- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl) +-- Dział: Tematy społeczne (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=4) +--- Dział: Kultura i sztuka (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=14) +--- Wątek: RHCP (/showthread.php?tid=401) |
RHCP - Bart - 09.05.2006 Czy ktoś już słuchał Stadiumm Arcadium? Jakie wrażenia? Napisałem, bo zauważyłem avatar Boruty :] RHCP - nex - 10.05.2006 Widziałem tylko teledysk, ale zapowiada się bardzo dobrze. W sumie RHCP jest jednym z tych zespołów, do których podchodze akrytycznie... RHCP - aloj - 10.05.2006 Ja widziałam teledysk "Dari California". Fajny, nietuzinkowy. RHCP - Helmutt - 10.05.2006 Holender, nie trawię RedHotów. Nie mam nic do tego zespołu konkretnie, fajnie grają - ale sam nie wiem czemu ich nie lubię... RHCP - Boruta - 10.05.2006 Ja oczywiście słuchałem (słucham cały czas :] ) i musze powiedzieć ,że utwór z teledysku Dani Calfornia na tle płyty prezentuje sie bardzo blado. Jest sporo spokojnych utworów, troche mniej mocnych, ale myśle ,że każdy znajdzie tu coś dla siebie. RHCP - lumberjack - 10.05.2006 Mi tam i tak najbardziej podoba się "rollercoaster" RHCP - Guernica - 10.05.2006 Nie cierpię RHCP. RHCP - Jaskier - 19.05.2006 Siema na wstępie, jestem tu nowy ^^. No wiec ja np kocham red hotow ich nową plytke kupilem w dniu premiery, 28 super songow, naprawde polecam, szczegolnie Snow, how much I oraz wet sand RHCP - Bart - 19.05.2006 Jaskier napisał(a):Siema na wstępie, jestem tu nowy ^^. No wiec ja np kocham red hotow ich nową plytke kupilem w dniu premiery, 28 super songow, naprawde polecam, szczegolnie Snow, how much I oraz wet sand Właśnie się dowiedziałem, że pojawi się specjalna edycja z DVD, więc jeszcze poczekam :> Ale jestem już zdecydowany na zakup. RHCP - domin - 20.05.2006 Mam pytanie co do RHCP. Oczywiście podobają mi się ich dokonania, ale ciekawi mnie, dlaczego tak często poruszają tematykę Kalifornii? Zapewne się stamtąd wywodzą. Ale: Californication, ostatni singiel też Deny/Dany California, na płycie Blood Sugar Sex Magic (czy jakoś tak) też była piosnka, w której śpiewali tak trochę rozwlekle: Californian coś_tam. W każdym bądź razie często używają nazwy tego stanu. Czemu? RHCP - Boruta - 20.05.2006 Cytat:Mam pytanie co do RHCP. Oczywiście podobają mi się ich dokonania, ale ciekawi mnie, dlaczego tak często poruszają tematykę Kalifornii? Zapewne się stamtąd wywodzą. Ale: Californication, ostatni singiel też Deny/Dany California, na płycie Blood Sugar Sex Magic (czy jakoś tak) też była piosnka, w której śpiewali tak trochę rozwlekle: Californian coś_tam. W każdym bądź razie często używają nazwy tego stanu. Czemu? Tak jak napisałeś, wywodzą sie stamtąd. RHCP - Helmutt - 22.05.2006 Z produkcji redhotowych to najbardziej podobał mi się clip do "Californication", ta taka gra komputerowa
RHCP - Boruta - 11.07.2006 Wszystkie b-side'y: Link wycięto. MOD No to podam link do forum na którym znalazłem adres tych b-side'ów: http://tinyurl.com/n32k9 Chyba wolno podawać linki do innych forów? :] |