Forum Ateista.pl
RHCP - Wersja do druku

+- Forum Ateista.pl (https://ateista.pl)
+-- Dział: Tematy społeczne (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Kultura i sztuka (https://ateista.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: RHCP (/showthread.php?tid=401)



RHCP - Bart - 09.05.2006

Czy ktoś już słuchał Stadiumm Arcadium? Jakie wrażenia?

Napisałem, bo zauważyłem avatar Boruty :]


RHCP - nex - 10.05.2006

Widziałem tylko teledysk, ale zapowiada się bardzo dobrze. W sumie RHCP jest jednym z tych zespołów, do których podchodze akrytycznie...


RHCP - aloj - 10.05.2006

Ja widziałam teledysk "Dari California".
Fajny, nietuzinkowy.


RHCP - Helmutt - 10.05.2006

Holender, nie trawię RedHotów. Nie mam nic do tego zespołu konkretnie, fajnie grają - ale sam nie wiem czemu ich nie lubię...


RHCP - Boruta - 10.05.2006

Ja oczywiście słuchałem (słucham cały czas :] ) i musze powiedzieć ,że utwór z teledysku Dani Calfornia na tle płyty prezentuje sie bardzo blado. Jest sporo spokojnych utworów, troche mniej mocnych, ale myśle ,że każdy znajdzie tu coś dla siebie.


RHCP - lumberjack - 10.05.2006

Mi tam i tak najbardziej podoba się "rollercoaster"


RHCP - Guernica - 10.05.2006

Nie cierpię RHCP.


RHCP - Jaskier - 19.05.2006

Siema na wstępie, jestem tu nowy ^^. No wiec ja np kocham red hotow ich nową plytke kupilem w dniu premiery, 28 super songow, naprawde polecam, szczegolnie Snow, how much I oraz wet sand


RHCP - Bart - 19.05.2006

Jaskier napisał(a):Siema na wstępie, jestem tu nowy ^^. No wiec ja np kocham red hotow ich nową plytke kupilem w dniu premiery, 28 super songow, naprawde polecam, szczegolnie Snow, how much I oraz wet sand

Właśnie się dowiedziałem, że pojawi się specjalna edycja z DVD, więc jeszcze poczekam :> Ale jestem już zdecydowany na zakup.


RHCP - domin - 20.05.2006

Mam pytanie co do RHCP. Oczywiście podobają mi się ich dokonania, ale ciekawi mnie, dlaczego tak często poruszają tematykę Kalifornii? Zapewne się stamtąd wywodzą. Ale: Californication, ostatni singiel też Deny/Dany California, na płycie Blood Sugar Sex Magic (czy jakoś tak) też była piosnka, w której śpiewali tak trochę rozwlekle: Californian coś_tam. W każdym bądź razie często używają nazwy tego stanu. Czemu?


RHCP - Boruta - 20.05.2006

Cytat:Mam pytanie co do RHCP. Oczywiście podobają mi się ich dokonania, ale ciekawi mnie, dlaczego tak często poruszają tematykę Kalifornii? Zapewne się stamtąd wywodzą. Ale: Californication, ostatni singiel też Deny/Dany California, na płycie Blood Sugar Sex Magic (czy jakoś tak) też była piosnka, w której śpiewali tak trochę rozwlekle: Californian coś_tam. W każdym bądź razie często używają nazwy tego stanu. Czemu?

Tak jak napisałeś, wywodzą sie stamtąd.


RHCP - Helmutt - 22.05.2006

Z produkcji redhotowych to najbardziej podobał mi się clip do "Californication", ta taka gra komputerowa Oczko


RHCP - Boruta - 11.07.2006

Wszystkie b-side'y:
Link wycięto. MOD

No to podam link do forum na którym znalazłem adres tych b-side'ów:
http://tinyurl.com/n32k9

Chyba wolno podawać linki do innych forów? :]