Forum Ateista.pl    

Reklama

Wróć   Forum Ateista.pl > Tematy społeczne > Społeczeństwo

Społeczeństwo Społeczeństwo i występujące w nim zależności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20.12.2009, 15:38   #1
ACAB
Aryan Voice Of Hatred

ACAB's Avatar

ACAB ma powody do dumyACAB ma powody do dumyACAB ma powody do dumyACAB ma powody do dumyACAB ma powody do dumyACAB ma powody do dumy
Domyślnie Cyganie WON!

Cytat:
Pomorskie miasto Chojnice stoi na krawędzi etnicznego konfliktu. Czy Romowie mają się czego bać?
Wszystko zaczęło się w poniedziałek. Trzech Romów pobiło kijami Ukraińca Walerego H.. Mężczyzna stanął w obronie syna kolegi. Chciał załagodzić konflikt, a sam stał się jego ofiarą – i to ofiara śmiertelną. Gdy był bity dostał zawału serca i po kilkudziesięciu minutach zmarł.

Policji udało się niemal natychmiast ująć sprawców, lecz tu do akcji wkroczyły absurdy polskiego prawa. Okazuje się, że Romów prawdopodobnie da się oskarżyć tylko o pobicie – nawet nie o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Trzeba bowiem wielu analiz biegłych, by wykazać, iż zawał został spowodowany pobiciem.

Tak, właśnie tak – na razie prokuratura zakłada, że Walery H. dostał zawału przypadkiem akurat po tym, jak kilku Romów obłożyło go kijami.

Mieszkańcy Chojnic nie mogą się pogodzić z taki stanem rzeczy. W piątek przeprowadzili manifestację – ponoć największą w historii miasta. Protestowali przeciw decyzji prokuratury i żądali uznania Romów za winnych śmierci Walerego H..

Demonstracja przeraziła chojnicką romską społeczność. Jeszcze bardziej przestraszyły ponoć Romów wpisy na lokalnych forach internetowych. Aż napisali list do policji i burmistrza, że czują się zagrożeni.

Faktem jest, iż chojnicki Internet kipi z oburzenia, a czasem i nienawiści. Wśród wpisów zdarzają się liczne wezwania do pozbycia się z miasta Romów: "deportować Cyganów", "Cygani won!". Warto jednak zauważyć, że sporo osób apeluje do rozwagi i nie obciążania odpowiedzialnością za śmierć Walerego H. wszystkich Romów. Z pewnością więc atmosfery sprzyjającej jakiemuś pogromowi nie ma.

Jednakże teraz wszystko zależy od policji, prokuratury oraz sądu. Jeśli nie zostanie zaspokojona społeczna potrzeba sprawiedliwości, a równocześnie nie powstrzyma się radykalizacji nastrojów – to wydarzenia mogą się potoczyć różnie.

Na razie w miejscu zbrodni ktoś pozostawił kartkę z dosyć dwuznacznym tekstem:

Nie pozwólmy zapomnieć o tej zbrodni. Dziś On... Jutro możesz być Ty.
Co o tym myślicie?
Hate For Breakfast!
http://www.ultrapatriot.xn.pl/
ACAB jest offline   Cytuj
Stary 20.12.2009, 15:42   #2
Seth
Prawa ręka Jego Imperatorskiej Mości Fizyka I
Moderator

Seth's Avatar

Seth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Myślimy że to złodziejskie darmozjady i może wreszcie da się im do zrozumienia żeby wypierdalali z Polski. Podpisuję się pod tym: Cyganie won!

"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."

EH
https://www.facebook.com/krzysztof.sowinski.1
Seth jest offline   Cytuj
Stary 20.12.2009, 15:52   #3
Own3d
Poganiacz trolli

Own3d's Avatar

Own3d ma ukryty poziom reputacji
Domyślnie

Mam z nimi na pieńku
WON!!!

Wszelkie moje stare, socjalistyczne, lewicowe wpisy należy uznać za nieważne i ich najlepiej nie czytać.

Own3d jest offline   Cytuj
Stary 20.12.2009, 15:57   #4
forneus
Na emeryturze

forneus ma ukryty poziom reputacji
Domyślnie

@Seth: Zdajesz sobie sprawę, że podpadasz pod paragraf?

Nie dziwią mnie takie teksty na frondzie, ale tutaj?
forneus jest offline   Cytuj
Stary 20.12.2009, 16:02   #5
Seth
Moderator

Seth's Avatar

Seth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciemSeth jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Napisał forneus Zobacz post

czyli nie mam prawa nie lubić Cyganów i pragnąć by ich nie było w Polsce?
A jak powiem że nie lubie bezdomnych to tez będzie dyskryminscja? A jak odniosę to do ludożerców?
Popierdolona lewacka mentalność - nie wolno nikogo krytykować

(...)

EH
Stary 20.12.2009, 16:12   #6
ACAB
Aryan Voice Of Hatred

ACAB's Avatar

ACAB ma powody do dumyACAB ma powody do dumyACAB ma powody do dumyACAB ma powody do dumyACAB ma powody do dumyACAB ma powody do dumy
Domyślnie

Cytat:

To forum nie jest jakimś monolitem w kwestii poglądowej więc nie wiem skąd twoje oburzenie,on tylko powiedział swoją opinie pod która ja sam również mógłbym się z czystym sumieniem podpisać i tyle.Ty zapewne zwaliłbyś z miłą chęcią wine na naszą odwieczną polską nietolerancje,rasizm czy co być tam sobie jeszcze wymarzył tylko z tego co ja wyczytałem to ci cyganie pozwalali sobie na tym osiedlu już od dawna.Pewna osoba pisała nawet że rodzice uczyli swoje dzieci że jak je cygan opluje to żeby jak najprędzej uciekały... szkoda tylko że musiał zginąć niewinny człowiek żeby zwrócić uwage całego społeczeństwa na tych bandytów.

Powiem jeszcze że na Słowacji stanowią jakieś 15 % społeczeństwa,kto współczuje Słowakom ?
Hate For Breakfast!
Stary 20.12.2009, 16:20   #7
forneus
Na emeryturze

Domyślnie

Cytat:
Napisał Seth Zobacz post
czyli nie mam prawa nie lubić Cyganów i pragnąć by ich nie było w Polsce?
A jak powiem że nie lubie bezdomnych to tez będzie dyskryminscja? A jak odniosę to do ludożerców?
Popierdolona lewacka mentalność - nie wolno nikogo krytykować
Co innego nie lubić, co innego nawoływać do deportacji.
Skrytykuję Cię w Twoim wydaniu: wypierdalaj na Sybir.

Cytat:
Ty zapewne zwaliłbyś z miłą chęcią wine na naszą odwieczną polską nietolerancje,rasizm czy co być tam sobie jeszcze wymarzył
Zwaliłbym na bandytów, których trzeba wsadzić do pudła i tyle.

Cytat:
To forum nie jest jakimś monolitem w kwestii poglądowej więc nie wiem skąd twoje oburzenie
Moje oburzenie stąd, że takie teksty to są dobre dla chłopców z ONR. Jest mało rzeczy głupszych i bardziej obrzydliwych niż nawoływanie do nienawiści z powodu przynależności etnicznej.
Stary 20.12.2009, 16:31   #8
Seth
Moderator

Seth's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Co innego nie lubić, co innego nawoływać do deportacji.
Skrytykuję Cię w Twoim wydaniu: wypierdalaj na Sybir
nie nawołuje do deportacji, stwierdzam że cyhciałbym żeby ich nie było w Polsce
Na Sybir? Jestem Polakiem (formalnie rzecz mówiąc) i Ślązakiem praktycznie, mieszkam na Śląsku, jestem u siebie a oni? Przypełzli z Indii.

Cytat:
Moje oburzenie stąd, że takie teksty to są dobre dla chłopców z ONR. Jest mało rzeczy głupszych i bardziej obrzydliwych niż nawoływanie do nienawiści z powodu przynależności etnicznej.
Nikt tu nie nawołuje do nienawiści na tle przynależności. To twój przeżarty poprawnością polityczną mózg interpretuje każdą krytykę mniejszości jako rasizm
nie że nie lubię ich za odmienność etniczą ani za kolor skóry, nie lubię ich bo to złodziejska bandycka hołota żyjąca z kombinowania, żebrania, oszustw i kradzierzy

(...)

EH
Stary 20.12.2009, 16:41   #9
idiota
Sekretarz Rady Wszechświata

idiota's Avatar

idiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciemidiota jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

bredzisz koleś.
nie z powodu przynależności etnicznej seth ich nie ceni. to kwestia raczej specyficznego podejścia do kultury kraju w którym mieszkają powoduje jego... zniecierpliwienie.
wmawianie mu rasizmu i ONRowstwa jest wyrazem niechęci do zrozumienia istoty sprawy.

Z decyzji o wszczęciu śledztwa przeciw księdzu Jerzemu Popiełuszce
idiota jest offline   Cytuj
Stary 20.12.2009, 16:41   #10
ACAB
Aryan Voice Of Hatred

ACAB's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Zwaliłbym na bandytów, których trzeba wsadzić do pudła i tyle.
A jeśli ci bandyci nagle zaczną skomleć jacy to oni są biedni i prześladowani,w domu nie ma co jeść matka chora do sprawy dołączą się wszelkiego rodzaju obrońcy uciskanych z Gazetą Wyborczą i stowarzyszeniem Nigdy Więcej na czele i tu jest moim zdaniem pies pogrzebany teraz nagle oni wszyscy czują się zagrożeni i prześladowani a kiedy bili tego człowieka kijami bejsbolowymi po głowie jacy byli co? Aha i to nie pierwsza taka akcja z udziałem cyganów wcześniej także doszło do pobicia i tamta osoba również zmarła.

Cytat:
Ja znam wielu ludzi z Obozu Narodowo Radykalnego którzy uczciwie pracują,studiują i wychowują własne dzieci,radze też dowiedzieć się o działalności sekcji Podhalańskiej która potrafi zorganizowac paczki dla dzieci z domów dziecka albo zbiórke dla potrzebujących słyszałeś żeby cyganie coś takiego zrobili,oni by prędzej te paczki dla dzieciaków zwyczajnie ukradli.
Hate For Breakfast!
Stary 20.12.2009, 16:55   #11
forneus
Na emeryturze

Domyślnie

Cytat:
Napisał idiota Zobacz post
bredzisz koleś.
nie z powodu przynależności etnicznej seth ich nie ceni. to kwestia raczej specyficznego podejścia do kultury kraju w którym mieszkają powoduje jego... zniecierpliwienie.
No tak, hasło "Cyganie WON!", znaczy po polsku to samo, co "złodzieje i darmozjady WON!". Nie sprawdziłem w słowniku, przepraszam.

Cytat:
wmawianie mu rasizmu i ONRowstwa jest wyrazem niechęci do zrozumienia istoty sprawy.
Ekhem, nie wmawiam mu ONRostwa. Jeśli hasło "<tutaj dowolna narodowość> WON!" nie jest rasistiowskie, to co nim jest? Jak widze na ulicy kolesia, który kradnie rower i wiem, że jest Polakiem, to nie krzycze "łapać Polaków i do więzienia!".

Cytat:
Ja znam wielu ludzi z Obozu Narodowo Radykalnego którzy uczciwie pracują,studiują i wychowują własne dzieci...
A co mają robić, pić krew cygańskich dzieci? Wystarczy pierwsza lepsza książka o II WŚ, żeby przeczytać historie o nazistach w dzień patroszących ofiary, a na wieczór słuchających Mozarta. Słyszałem nie jedną relację dzieci nazistów w tonie "tata nie mógł czegoś takiego zrobić".
Znalezienie uczciwie zarabiających Cyganów to 5 min.
Stary 20.12.2009, 17:06   #12
Seth
Moderator

Seth's Avatar

Domyślnie

Cytat:
No tak, hasło "Cyganie WON!", znaczy po polsku to samo, co "złodzieje i darmozjady WON!". Nie sprawdziłem w słowniku, przepraszam.
Cyganie WON znaczy: nie lubię Cygan i nie podoba mi się że tu są nie wolno mi?

Cytat:
Ekhem, nie wmawiam mu ONRostwa. Jeśli hasło "<tutaj dowolna narodowość> WON!" nie jest rasistiowskie, to co nim jest? Jak widze na ulicy kolesia, który kradnie rower i wiem, że jest Polakiem, to nie krzycze "łapać Polaków i do więzienia!".
Rasistowskie byłoby "Cyganie to podludzie, robactwo niegodne istnienia które należy eksterminować w obozach koncentracyjnych". To byłby rasizm i miałbyś uzasadnione prawo się oburzać (choć straszyć pozwem i tak nie - wolność słowa, pamiętasz takie coś pseudo liberale?). Idąc Twoim tokiem rozumowania jakakolwiek niechęć czy krytyka wobec jakiejkolwiek narodowości, grupy powinna być zakazana a to już totalitaryzm

Cytat:
A co mają robić, pić krew cygańskich dzieci? Wystarczy pierwsza lepsza książka o II WŚ, żeby przeczytać historie o nazistach w dzień patroszących ofiary, a na wieczór słuchających Mozarta. Słyszałem nie jedną relację dzieci nazistów w tonie "tata nie mógł czegoś takiego zrobić".
Znalezienie uczciwie zarabiających Cyganów to 5 min.
mówisz o tych Cygankach wróżacych z kart nieco przed wydziałem Chemii na Warszawskiej? Czy tej z dzieckiem wytresowanym by pukać w szyby samochodów tak długo aż ludzie dadzą kasę? A, wiem, mówisz o tej która starszej sąsiadce zapierdoliła kosztowności z szafy!

(...)

EH
Stary 20.12.2009, 17:19   #13
forneus
Na emeryturze

Domyślnie

Cytat:
Napisał Seth Zobacz post
Cyganie WON znaczy: nie lubię Cygan i nie podoba mi się że tu są nie wolno mi?
Wolno Ci być rasistą.

Cytat:
Rasistowskie byłoby "Cyganie to podludzie, robactwo niegodne istnienia które należy eksterminować w obozach koncentracyjnych". To byłby rasizm i miałbyś uzasadnione prawo się oburzać (choć straszyć pozwem i tak nie - wolność słowa, pamiętasz takie coś pseudo liberale?).
Nazywaj rasizmem co chcesz. Dla mnie to jakiekolwiek stwierdzenie przypisujące negatywne cechy ludziom na podstawie ich narodowości/kolorze skóry, etc.
Nie straszę Cię pozwem, bo jest to ścigane z urzędu. Naprawdę, nie boli mnie to, że gdzieś tam się kręcisz w swojej nienawiści.

Cytat:
Idąc Twoim tokiem rozumowania jakakolwiek niechęć czy krytyka wobec jakiejkolwiek narodowości, grupy powinna być zakazana a to już totalitaryzm
To nie totalitaryzm, to cenzura. Mylisz kompletnie pojęcia.

Cytat:
mówisz o tych Cygankach wróżacych z kart nieco przed wydziałem Chemii na Warszawskiej? Czy tej z dzieckiem wytresowanym by pukać w szyby samochodów tak długo aż ludzie dadzą kasę? A, wiem, mówisz o tej która starszej sąsiadce zapierdoliła kosztowności z szafy!
Hmm, no to może Edyta Górniak? Wyślij do niej mejla i każ jej wyjechać z Polski
Stary 20.12.2009, 17:29   #14
Seth
Moderator

Seth's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Wolno Ci być rasistą.
nie lubienie danego narodu to rasizm? zatem większość polaków i niemców to rasiści, bo sondaże pokazują że wzajemnie nie darzymy się zbytnia sympatią.
Rasizm to teoria zakładająca podział na ludzi na rasy i wartościowanie tych ras na lepsze i gorsze, rasy panów itp. Ja wartościuje ludzi według ich zachowania i poglądów - według kultury. To że Cyganie zachowują się tak a nie inaczej wynika z ich kultury, którą owszem uważam za niższą od naszej, ale to co najwyżej rasizm kulturowy

Cytat:
Nazywaj rasizmem co chcesz. Dla mnie to jakiekolwiek stwierdzenie przypisujące negatywne cechy ludziom na podstawie ich narodowości/kolorze skóry, etc.
Nie straszę Cię pozwem, bo jest to ścigane z urzędu. Naprawdę, nie boli mnie to, że gdzieś tam się kręcisz w swojej nienawiści.
i oto doszłeś do wniosku że ich nienawidzę słownik debilo-liberała rośnie: niechęć = nienawiść, krytyka = rasizm.

Cytat:
To nie totalitaryzm, to cenzura. Mylisz kompletnie pojęcia.
Ty nieustannie mylisz pojęcia na siłę chcesz zrobić ze mnie owładniętego żądzą zabijanie ekstremistę, trochę Ci to nie wcyhodzi
Od kiedy to cenzura nie idzie w parze z totalitaryzmem? Cenzura demokratyczną cnotą? Nie sądze, by przejawem poszanowania wolności jednostki było mówienie jej jak ma myśleć, rozumieć i w co ma wierzyć pod groźbą sądu. Jesteś gorszym zamordystą niż radykalni katole

(...)

EH
Stary 20.12.2009, 17:34   #15
Wilk
ārya vīrya kshatriya

Wilk's Avatar

Wilk jest niebanalnym osiągnięciemWilk jest niebanalnym osiągnięciemWilk jest niebanalnym osiągnięciemWilk jest niebanalnym osiągnięciemWilk jest niebanalnym osiągnięciemWilk jest niebanalnym osiągnięciemWilk jest niebanalnym osiągnięciemWilk jest niebanalnym osiągnięciemWilk jest niebanalnym osiągnięciemWilk jest niebanalnym osiągnięciemWilk jest niebanalnym osiągnięciem
Domyślnie

Cytat:
Wystarczy pierwsza lepsza książka o II WŚ, żeby przeczytać historie o nazistach w dzień patroszących ofiary
Czytałem już że naziści truli, palili, przerabiali na mydło (LOL), teraz okazuje się że również patroszyli. Domyślam się ze po to aby zrobić sobie wędliny.

Cytat:
Napisał Kill Baby Kill!
A jeśli ci bandyci nagle zaczną skomleć jacy to oni są biedni i prześladowani,w domu nie ma co jeść matka chora do sprawy dołączą się wszelkiego rodzaju obrońcy uciskanych z Gazetą Wyborczą i stowarzyszeniem Nigdy Więcej na czele i tu jest moim zdaniem pies pogrzebany teraz nagle oni wszyscy czują się zagrożeni i prześladowani a kiedy bili tego człowieka kijami bejsbolowymi po głowie jacy byli co? Aha i to nie pierwsza taka akcja z udziałem cyganów wcześniej także doszło do pobicia i tamta osoba również zmarła.
To nie cyganie tutaj są największym problemem, tylko lewizna robiąca z takich rzeczy rozgłos, pragnąca się dowartościować "pomocą dla mniejszości". Winni cygańscy bandyci powinni zostać osądzeni zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce a "Nigdy Więcej" i reszta lewackich popaprańców powinni zamknąć ryje, bo uwłaczają zarówno Polakom jak i Romom, robią sztuczny zamęt.
Stary 20.12.2009, 17:45   #16
forneus
Na emeryturze

Domyślnie

Cytat:
Napisał Seth Zobacz post
nie lubienie danego narodu to rasizm? zatem większość polaków i niemców to rasiści, bo sondaże pokazują że wzajemnie nie darzymy się zbytnia sympatią.
Nie wiem co to za sondaże, nie wiem jakie było pytanie, więc nie mogę się odnieść.
Cytat:
Rasizm to teoria zakładająca podział na ludzi na rasy i wartościowanie tych ras na lepsze i gorsze, rasy panów itp. Ja wartościuje ludzi według ich zachowania i poglądów - według kultury. To że Cyganie zachowują się tak a nie inaczej wynika z ich kultury, którą owszem uważam za niższą od naszej, ale to co najwyżej rasizm kulturowy
Cytat:
Ty nieustannie mylisz pojęcia
Które? Chyba, że chcesz rozmawiać jak w przedszkolu - "to ty jesteś głupi! Ty Ty TY!".

Cytat:
na siłę chcesz zrobić ze mnie owładniętego żądzą zabijanie ekstremistę, trochę Ci to nie wcyhodzi
Od kiedy to cenzura nie idzie w parze z totalitaryzmem? Cenzura demokratyczną cnotą? Nie sądze, by przejawem poszanowania wolności jednostki było mówienie jej jak ma myśleć, rozumieć i w co ma wierzyć pod groźbą sądu. Jesteś gorszym zamordystą niż radykalni katole
Postawiłeś znak równości między cenzurą a totalitaryzmem. Jeśli tego nie widzisz to czas na powrót do podstawówki i lekcji czytania ze zrozumieniem.
Nigdzie nie mówiłem, że chcę Cię ocenzurować, tylko, że piszesz jak pierwszy lepszy tępak z ONR. Napisałem Ci tylko, że nawoływanie do nienawiści jest w Polsce karalne. Wymyśliłeś sobie jakiś mój obraz w swojej głowie, jako jakiegoś maniakalnego lewaka, a potem go pięknie pokonałeś. Gratuluję walki z własnymi wyobrażeniami

Cytat:
Napisał Rothein Zobacz post
Czytałem już że naziści truli, palili, przerabiali na mydło (LOL), teraz okazuje się że również patroszyli. Domyślam się ze po to aby zrobić sobie wędliny.
Haha, dobre. To tylko zwrot, chodziło mi o brutalne zabijanie.
Stary 20.12.2009, 18:10   #17
ACAB
Aryan Voice Of Hatred

ACAB's Avatar

Domyślnie

Cytat:
To nie cyganie tutaj są największym problemem, tylko lewizna robiąca z takich rzeczy rozgłos, pragnąca się dowartościować "pomocą dla mniejszości". Winni cygańscy bandyci powinni zostać osądzeni zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce a "Nigdy Więcej" i reszta lewackich popaprańców powinni zamknąć ryje, bo uwłaczają zarówno Polakom jak i Romom, robią sztuczny zamęt.
Hmmm coś w tym jest,widzisz nikt z nas podejrzewam nie chce urządzać w Polsce jakichś pogromów czy otwierać specjalne dla cyganów ośrodka wypoczynkowego Majdanek jak nam tu próbuje wmówić pewien użytkownik,tylko widzisz oni mają w swojej tradycji takie zachowanie po prostu uczciwego cygana to ja poznałem w swoim życiu jednego skończyl zawodówke i pracuje w warsztacie jako mechanik i wiesz że on dla swojej rodziny jest nawiększa hańbą bo zamiast żebrac czy okradać ludzi wziął się za uczciwe życie,ja sam byłbym za tym żeby ich traktowac na RÓWNI z nami czyli karać ich identycznie jak innych obywateli tego kraju i wymagać od nich czegoś więcej niz tylko przychodzenia po zasiłki,gwarantuje ci że wtedy wyemigrowali by z miejsca i zostałaby garstka tych porządnych

Tylko póki mamy pełno pożytecznych idiotów w nasyzm kraju o czymś takim mozna pomarzyć
Hate For Breakfast!
Stary 20.12.2009, 18:20   #18
forneus
Na emeryturze

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kill Baby Kill! Zobacz post
Hmmm coś w tym jest,widzisz nikt z nas podejrzewam nie chce urządzać w Polsce jakichś pogromów czy otwierać specjalne dla cyganów ośrodka wypoczynkowego Majdanek jak nam tu próbuje wmówić pewien użytkownik
Następny. Wskaż mi gdzie tak Wam "wmawiałem". Zacytuj, a jak nie potrafisz to przeproś.
Przyczepiłem się hasła "Cyganie WON!", bo jest ono zwyczajnie kołtuńskie.
Jak już napisałem, uważam, że bandyci powinni iść do pudła, ale nie dlatego, że "są brudnym Cyganami, a ja to uczciwego takiego w życiu nie widziałem", ale dlatego, że jeśli wierzyć temu co napisałeś, popełnili zbrodnię.
To, że Wyborcza relacjonuje sprawę tak jak to ma zwyczaju, nie jest niczym dziwnym.
Stary 20.12.2009, 18:33   #19
Desislava
Na emeryturze

Desislava ma ukryty poziom reputacji
Domyślnie

A jak miał to napisać?
` Cyganie idźcie sobie, proszę` ?

Normalny człowiek nie chce mieć w społeczeństwie bandziorów i złodziei. Skoro niektórzy uważają, że są ponad prawem i dopuszczają się przestępstw to należy ich ze społeczeństwa w ten czy inny sposób wyeliminować.
Jeżeli o cyganów chodzi to jak Kill słusznie zauważył jeden na stu stara się żyć uczciwie. Chociaż ja osobiście nie spotkałam takiego przypadku w swoim mieście...

`Jakże nie mam być wilkiem stepowym i nędznym pustelnikiem pośrodku świata, którego celów nie podzielam, którego radości są mi obce...`
H. Hesse ( `Wilk stepowy` )

Desislava jest offline   Cytuj
Stary 20.12.2009, 18:45   #20
forneus
Na emeryturze

Domyślnie

Cytat:
Napisał Desislava Zobacz post
A jak miał to napisać?
` Cyganie idźcie sobie, proszę` ?

Normalny człowiek nie chce mieć w społeczeństwie bandziorów i złodziei. Skoro niektórzy uważają, że są ponad prawem i dopuszczają się przestępstw to należy ich ze społeczeństwa w ten czy inny sposób wyeliminować.
Jeżeli o cyganów chodzi to jak Kill słusznie zauważył jeden na stu stara się żyć uczciwie. Chociaż ja osobiście nie spotkałam takiego przypadku w swoim mieście...
Proponuję dołączyć do kolegi, który pewnie wybrał się na lekcje czytania ze zrozumieniem.
Czekam, kiedy na tej samej zasadzie Polacy zostaną deportowani z Wysp.

To moja ostatnia wypowiedź w tym temacie, bo nie widzę już żadnego sensu w produkowaniu się tutaj.
Odpowiedz

Wróć   Forum Ateista.pl > Tematy społeczne > Społeczeństwo

Zakładki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów